🤍 WSZYSTKIE PRODUKTY OZNACZONE "24H" WYSYŁAMY TEGO SAMEGO LUB NASTĘPNEGO DNIA 🤍

Kody rabatowe

Regulamin promocji "Kody rabatowe":

1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z Promocji „Kody rabatowe", który to kupon wystawiany jest przez Dziecko Expert Sp.z.o.o., z siedzibą w Świdnicy, Marusarzówny 8, 58-100 Świdnica, KRS 0000658256, NIP 8842772977, zwany dalej Wystawcą.

2. Możliwość uzyskania kuponu rabatowego nie jest ograniczona czasowo i obowiązuje do odwołania.

3. Kupon rabatowy dotyczy następnych zakupów, a więc można go otrzymać tylko poprzez złożenie zamówienia na stronie internetowej Wystawcy www.dzieckoexpert.pl lub w sklepie stacjonarnym Wystawcy.

4. Promocja „Kody rabatowy" oznacza formę obniżenia ceny zakupu towarów za pomocą wystawienia kodu rabatowego o wartościach -3%, -5% oraz -7% na z góry określony asortyment dostępny w sklepie internetowym oraz stacjonarnym. Określony towar podlegający rabatowi znajduje się na końcu regulaminu punkt 23 i 24.

5. Z kuponu można skorzystać poprzez dokonanie zakupów w sklepie stacjonarnym jak i internetowym Wystawcy, z zarejestrowaną domeną pod adresem: www.dzieckoexpert.pl, składając zamówienie w dowolnej oferowanej przez Wystawcę formie. W sklepie należy okazać kartę z kodem, a na stronie internetowej kod kuponu należy podać w koszyku, w wyznaczonym miejscu na stronie.

6. Uczestnikiem Promocji może być osoba fizyczna jak i prawna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Osoba, która nie posiada pełnej zdolności do czynności prawnych, może otrzymać kupon rabatowy i zrealizować go za zgodą przedstawiciela ustawowego.

7. Kupony rabatowe nie mogą być sumowane (w jednej transakcji zakupu można użyć tylko jednego kuponu).

8. Kupony rabatowe dla zamówień internetowych wydawane są przez pracownika Dziecko Expert. Pracownik Dziecko Expert ma prawo do decydowania o jakim nominale będzie kupon oraz, czy i które zamówienie będzie nagrodzone kuponem rabatowym.

9. Kupony rabatowe dla zamówień w sklepie stacjonarnym wydawane są po zakupie w sposób następujący od najniższej wartości kuponu. W celu otrzymania kuponu o wyższej wartości należy okazać pracownikowi Dziecko Expert kod o niższym nominale. Pracownik Dziecko Expert ma prawo do decydowania, czy i które zamówienie nagrodzone będzie kuponem rabatowym.

10. Kupon rabatowy może obniżyć tylko i wyłącznie cenę towaru i ma zastosowanie tylko dla towarów oferowanych w pełnej cenie. Nie można użyć kuponu dla produktów, które mają już obniżoną cenę.

11. Kupony nie mają określonej ilości wykorzystania.

12. Posiadaczowi kuponu rabatowego nie przysługuje prawo do otrzymania równowartości rabatu w formie ekwiwalentu pieniężnego.

13. Jeżeli kupon został użyty niezgodnie z regulaminem, Wystawca zastrzega sobie prawo do anulowania zamówień, w których wykorzystano kupon, o czym poinformuje Uczestnika promocji.

14. Wszelkie reklamacje związane z promocją, o której mowa w regulaminie, należy kierować pisemnie bezpośrednio do Wystawcy pod adresem biuro@dzieckoexpert.pl

15. Wykorzystanie kuponu oznacza zgodę Uczestnika promocji na warunki niniejszego regulaminu.

16. Regulamin korzystania z promocji jest dostępny na stronie www.dzieckoexpert.pl/Kody-rabatowe

17. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem będą miały zastosowanie odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

18. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą Promocją będą rozstrzygane przez właściwy sąd powszechny.

19. Zasady przeprowadzania Promocji określa wyłącznie niniejszy Regulamin. Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter jedynie informacyjny.

20. Odpowiedzialność Wystawcy względem uczestnika Promocji, jest każdorazowo ograniczona do wysokości kuponu rabatowego.

21. Administratorem danych osobowych zebranych podczas Akcji promocyjnej kupon rabatowy jest Dziecko Expert Sp.z.o.o. z siedzibą w Świdnicy, przy ulicy Marusarzówny 8, 58-100 Świdnica, adres do korespondencji: Marusarzówny 8, 58-100 Świdnica. Uczestnicy mają prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania. Podane dane będą przetwarzane w celu realizacji przeprowadzenia Akcji promocyjnej „Kody rabatowe”. Podanie danych osobowych przez Uczestnika jest dobrowolne, choć niezbędne dla prawidłowego przeprowadzenia Akcji promocyjnej.

22. Regulamin wchodzi w życie z dniem 9 maja 2020r.

Asortyment podlegający rabatowi:

23. W promocji "Kody rabatowe" asortyment poniższych producentów wykluczony jest z użycia kuponów rabatowych:

  • Childhome / Childwood
  • Familidoo
  • Muller
  • Plac zabaw
  • Przedszkole
  • Meble przedszkolne

24. Wszystko inne dostępne z asortymentu sklepu internetowego oraz stacjonarnego Dziecko Expert, podlega rabatowi na określonych w regulaminie warunkach.

 

 

 

 

blog-filmy-dziecko-expert

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl