🤍 WSZYSTKIE PRODUKTY OZNACZONE "24H" WYSYŁAMY TEGO SAMEGO LUB NASTĘPNEGO DNIA 🤍

Maglownica standard do terapii proprioceptywnej / Empis

Dostępność: NA ZAMÓWIENIE
Wysyłka w: 7 - 28 dni
Cena: 989,00 zł 989.00
Cena netto: 915,74 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Maglownica standard do terapii proprioceptywnej / Empis

Urządzenie oparte na doświadczeniach Temple Gradin dostarczające masywnej stymulacji proprioceptywnej. 

Dziecko przeciskając się pomiędzy wałkami stymuluje układ czucia głębokiego. Istnieje możliwość regulacji siły nacisku wałków. Sprzęt stosowany do hamowania obronności dotykowej poprzez dostarczanie dużej dawki wrażeń czucia głębokiego szczególnie przydatny przy zaburzeniach modulacji sensorycznej.

Wymiary: 75 cm szerokość, 75 cm długość i około 75 cm wysokość

Produkt ten jest wyrobem medycznym do różnego przeznaczenia, klasy I i jest zgodny z normami Dyrektywy medycznej 93/42/EWG, której wprowadzenie do prawa polskiego stanowią: Ustawa o wyrobach medycznych z dn. 20.04.2004 r. oraz Rozporządzenie Ministra Zdrowia z 03.11.2004 w sprawie wymagań zasadniczych dla wyrobów medycznych różnego przeznaczenia, [Dz. U. 251 poz. 2514 ze zm.] oraz ustawą o wyrobach medycznych z dnia 20 kwietnia 2004 roku [Dz. U. 93, poz. 896 ze zm. i normami z nią zharmonizowanymi.

Produkt został zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie. Wyrób medyczny, który powstaje z wyłącznie certyfikowanych materiałów. 

Opinie o produkcie (0)

 

blog-filmy-dziecko-expert

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl