🤍 WSZYSTKIE PRODUKTY OZNACZONE "24H" WYSYŁAMY TEGO SAMEGO LUB NASTĘPNEGO DNIA 🤍

Piątek, piąteczek, piątunioo! 1
Piątek, piąteczek, piątunioo!

Piątek, piąteczek, piątunioo!

Nareszcie jest upragniony, wyczekiwany... weekend! 😀

Noo może za bardzo się rozpędziłam, bo przed nami jeszcze cały piątek, ale damy radę - JAK NIE MY, TO KTO!? 😁😁 A przed weekendem dla Was jeszcze jedna meeega propozycja!

Duży spodek z uchwytami WePlay! Juuuupi! Będziecie ZAKRĘCENI i ZACHWYCENI - pozytywnie oczywiście, ponieważ spodek obraca się na wszystkie strony. Tak więc na tapetę wchodzi ćwiczenie koordynacji ruchowej oraz zmysł równowagi kochani. Nie martwcie się, nie obawiajcie o bezpieczeństwo maluchów, dlatego że ten zakręcony spodek wyposażony jest w poręczne uchwyty, pokryte mięciutkim tworzywem. Produkt przeznaczony jest jednocześnie dla dwojga dzieci, albo jednego rzecz jasna.😁 Słodziaki będą mogły poczuć się trochę jak na wirującym talerzu. 🤩🤪

Nasza zabaweczka, a zarazem niezbędny przedmiot do ćwiczeń między innymi równowagi, umożliwia:

🥏 kołysanie się na boki- ćwiczenia relaksacyjne
🥏 kręcenie się - a więc odrobinę pozytywnego szaleństwa!

Skupmy się na chwilę na kołysaniu. Z pozoru tak prosta czynność, ale wiecie do czego się przyczynia? Aaa no do ODPOWIEDNIEJ STYMULACJI BŁĘDNIKA - co przekłada się na stymulację zmysłu równowagi. 😊😊 Dziecko w ten sposób bardziej odczuwa własne ciało, inaczej mówiąc zmysł czucia głębokiego.

Podsumowując nasz tydzień małymi krokami przeszliśmy od BALANSOWANIA - PRZEZ SURFING - AŻ PO ZAKRĘCONY, RELAKSUJĄCY I POPRAWIAJĄCY RÓWNOWAGĘ SPODEK! 😃😁🥏🤩🤪 Booo, aby być POZYTYWNIE zakręconym, równowaga to podstawa!

Choć sytuacja wciąż dla nas wszystkich ciężka, to ja mimo wszystko życzę Wam milutko spędzonego weekendu! Paaaaaa 😍👋👋👋👋👋👋👋😍

Mgr. Karolina Troka

Komentarze do wpisu (1)

26 marca 2021

Pięknie to napisałaś. To zachęta dla wszystkich małych bączków

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl