serce.png Wysyłka zamówień PN-PT do godziny 14.00! serce.png

  • Brak

Fotelik rowerowy na tył bagażnik Tour Plus - Urban black / Bobike

479,90 zł

Fotelik

479,90 zł
Ilość
Brak dostępnych produktów!

Brak

W kolekcji:

 

Polityka prywatności

 

Szybka wysyłka!

 

Zwroty i reklamacje

Fotelik rowerowy na tył bagażnik Tour Plus - Urban black / Bobike

Seria fotelików BOBIKE Exclusive Plus jest nową linią.

Nadaliśmy linii Exclusive nową formę, aby ten międzynarodowy bestseller jeszcze lepiej spełniał życzenia i wymagania swoich fanów oraz był bardziej przyjazny dla użytkowników. Linia Exclusive jest najwyższą z naszej oferty i została zaprojektowana specjalnie dla rodziców, którzy lubią przebywać na świeżym powietrzu ze swoimi dziećmi i którzy szukają optymalnej ochrony, bezpieczeństwa i łatwości obsługi.

Model Bobike Exclusive TOUR PLUS jest idealnym wyborem na dłuższe wycieczki. Siedzisko posiada komfortowy regulowany zagłówek, wyposażone jest w nowe 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z miękkimi i luksusowymi osłonkami dla dodatkowego komfortu. Fotelik nadaje się do transportu dzieci o wadze ciała od 9 do 22 kg.

Montaż:

W zestawie znajduje się system łatwego montażu, czyli baza/ramka, która pozwala na szybki montaż do roweru jaki i umożliwia szybkie przełożenie fotelika między rowerami. System Easy, popularna baza/ramka montażowa może być montowana na bagażnikach zgodnych z normą ISO 11243 o szerokości od 120-175 mm i średnicy rury od 10 do 16 mm (tylko rury okrągłe) i została specjalnie zaprojektowana do montażu zarówno na rowerach elektrycznych, jak i zwykłych.

Cechy Tour Plus:

  • Fotelik dla dzieci o wadze ciała od 9 do 22 kg
  • Montaż na bagażniku rowerowym, baza/ramka w komplecie
  • Pasuje do bagażników 120-175mm, rury zewnętrzne muszą być okrągłe o średnicy 10-16 mm
  • Nowe 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z miękkimi osłonkami
  • Nowa tylna ścianka z wygrawerowanym logo
  • Komfortowy zagłówek z regulacją wysokości (regulacja pionowa 10 cm)
  • Odpowiedni dla e-rowerów
  • W zestawie kluczyk montażowy i linka z zamkiem numerycznym
  • Podwójne ścianki fotelika zapewniające dodatkowe bezpieczeństwo
  • Dodatkowo użebrowane ścianki w środku    
  • Wygodne, miękkie poszycie siedziska
  • Regulowane podnóżki
  • Zintegrowane osłony na szprychy
  • W zagłówku wgłębienie na kask dla wygodnej jazdy
  • W opcji dodatkowej (za dopłatą) lampka LED
  • W ofercie dostępne są w opcji kaski pasujące kolorystycznie do fotelików

Zrównoważony rozwój

Wierzymy w zrównoważoną planetę i tworzenie trwałej wartości dodanej. Dlatego też większość naszych odpadów jest poddawana recyklingowi, a nowa seria Exclusive Plus jest wyposażona w bardziej przyjazne dla środowiska opakowanie bez użycia tworzyw sztucznych.

Ten produkt nie ma komentarzy.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: