

Powiedz czego szukasz..
Nie znaleziono produktów..
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
Wkładka masująca Optiflow 26 mm do lejka 31 mm wspiera komfortowe i wydajne odciąganie pokarmu. Wykonana z miękkiego silikonu, delikatnie masuje pierś, stymulując wypływ mleka. Poprawia krążenie i wpływa na laktację. Kompatybilna wyłącznie z lejkiem 31 mm. Nie zawiera bisfenolu A.
Sprawdź opcje płatności.
Sprawdź koszt oraz czas wysyłki.
Sprawdź jak zwrócić lub zareklamować produkt.
Ekspresowo, delikatnie i skutecznie – jak nigdy dotąd! Masowanie piersi, szczególnie tuż przed karmieniem piersią lub sesją odciągania, poprawia wypływ pokarmu. Masaż piersi poprawia krążenie krwi w piersiach, która transportuje hormony – to hormony wpływają na produkcję mleka i przepływ mleka. Wkładka masująca Optiflow wykonany jest z czystego silikonu, który delikatnie, ale aktywnie masuje brodawkę. Efekt ten stymuluje wypływ mleka, zapewniając wygodne i wydajne odciąganie. Wkładka Optiflow pasuje tylko do lejka 31 mm.
Producent Producent: Grenevo Polska Sp. z o.o. Adres: Lewinowska 8 Miasto: Warszawa 03-684 Kraj: Polska E-mail: kontakt@ardomedical.pl
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: