serce.png Wysyłka zamówień PN-PT do godziny 14.00! serce.png

Gryzak wodny dla niemowląt - Miś Azure / Mininor

8,90 zł

Gryzak wodny

8,90 zł
Ilość

Tylko 8 szt. Pozostało/a

W magazynie

W kolekcji:

 

Polityka prywatności

 

Szybka wysyłka!

 

Zwroty i reklamacje

W okolicy 6 miesiąca pojawia się u dziecka pierwsza para ząbków, są to dolne jedynki. Z czasem ukazują się kolejne mleczaki. Niektóre maluchy przechodzą okres ząbkowania bezboleśnie, jednak znajdzie się grupa tych, która doświadcza bólu i swędzenia dziąseł. Warto wtedy zainwestować w gryzaki, ale należy pamiętać aby nie były one ani zbyt twarde, ani za miękkie. Skutecznie pomogą one rozmasować obolałe dziąsełka i uśmierzyć ból towarzyszący ząbkowaniu..

Mininor to duńska firma dostarczająca przemyślane produkty wysokiej jakości. Wszystkie produkty są testowane zgodnie z odpowiednimi normami europejskimi. Każdy produkt Mininor zapewnia rzeczywistą wartość w codziennym życiu i często w nieco bardziej inteligentny sposób.

Niemowlęta odkrywają świat, wkładając rzeczy do buzi. Gryzak wypełniony wodą pozwala zarówno stymulować, jak i łagodzić ból dziąseł. Już od 4 miesiąca życia maluchy mogą korzystać ze stymulacji zapewnianej przez gryzak.

Przed korzystaniem zaleca się umieścić na chwilę w lodówce w celu uzyskania lepszego efektu gojącego ból na dziąsła. Płyn w gryzaku jest sterylizowany, posiada normy EN-71. Gryzak można myć w ciepłej wodzie, nie wkładać do mikrofali i nie gotować. Materiał: EVA i sterylizowana woda.

Ten produkt nie ma komentarzy.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: