serce.png Wysyłka zamówień PN-PT do godziny 14.00! serce.png

Wkładki laktacyjne 24 szt. Białe / Mininor

9,90 zł

Wkładki

9,90 zł
Ilość

Tylko 41 szt. Pozostało/a

W magazynie

W kolekcji:

 

Polityka prywatności

 

Szybka wysyłka!

 

Zwroty i reklamacje

Wkładki laktacyjne 24 szt. Białe / Mininor

Dobre wkładki laktacyjne to takie, które idealnie współpracują z naszą bielizną i skórą. Nie przeszkadzają,  ani nie są odczuwalne w trakcie użytkowania.

Jednorazowe wkładki laktacyjne są najbardziej popularne na rynku, ze względu na swoją funkcjonalność. W przeciwieństwie do wielorazowych, nie wymagają prania. Kolejnym plusem jest to, że wkładki jednorazowego użytku świetnie trzymają się w biustonoszu. Są niezbędnikiem w torebce każdej karmiącej mamy. Warto zaopatrzyć się w większą ilość i pamiętać o tym, żeby nosić kilka zawsze przy sobie na wypadek wycieku pokarmu. Zużytą wkładkę wystarczy wyrzucić i wymienić na świeżą, dzięki temu oszczędzi się dużo czasu.

Wkładki laktacyjne Mininor są najcieńsze i najbardziej chłonne!

Wkładki laktacyjne Mininor mają 4 zalety:

1. Ultra chłonna wkładka przede wszystkim zatrzymuje mleko, ale też chroni ubrania przed poplamieniem i utrzymuje suchość skóry. Dzięki swojej wysokiej chłonności nadają się zarówno do użytku w ciągu dnia, jak i w nocy.

2. Wkładka laktacyjna jest bardzo cienka (0,8mm), ale nie wpływa to na komfort użytkowania, ani nie pogarsza chłonności. Pasuje nawet pod ciasno przylegające ubrania. 

3. Wyjątkowo miękka podszewka wykonana z włókniny pomaga utrzymać suchą powierzchnie, jednocześnie zapobiegając przyleganiu wkładki piersiowej do sutka

4. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej i białej, dzięki czemu dyskretnie mieszczą się zarówno pod jasnymi, jak i ciemnymi ubraniami.

Zawartość opakowania: 24 szt.

Ten produkt nie ma komentarzy.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: