serce.png Wysyłka zamówień PN-PT do godziny 14.00! serce.png

Moda - magiczne wodne puzzle / Edushape

64,90 zł

Moda - magiczne

64,90 zł
Ilość

Tylko 1 szt. Pozostało/a

Ostatnie sztuki w magazynie

W kolekcji:

 

Polityka prywatności

 

Szybka wysyłka!

 

Zwroty i reklamacje

Moda - magiczne wodne puzzle / Edushape

Układanie piankowych puzzli rozwija kreatywność i wyobraźnię, ale także wpływa na umiejętności manualne, motoryczne i koordynacyjne.

To seria piankowych układanek: moda, roboty, dinozaury, roboty drogowe i ruch drogowy. To lekkie, kolorowe, mięciutkie elementy, którymi można bawić się także a może przede wszystkim podczas kąpieli.  Zadaniem dziecka jest np. „ubranie” postaci, czyli dobranie odpowiedniego stroju do okazji – kreacji na wieczór, na wyjście do kina, do pracy czy na przyjęcie urodzinowe. Zaprojektowanie i zbudowanie całej sieci dróg, skonstruowanie robotów czy zabawa dinozaurami.

Układanki te wykonane są ze specjalnej pianki, które gdy są mokre przyklejają się do płytek łazienkowych czy do siebie nawzajem co daje wiele dodatkowych możliwości podczas zabawy. Dzięki zastosowaniu specjalnej pianki układanki są niezwykle odporne na pleśń i nie wchłaniają wody dzięki czemu nie ulegają zniekształceń a Twoja pociecha będzie mogła cieszyć się zabawką przez długi czas. Każdy zestaw zawiera specjalną siateczkę do przechowywania układanki.

Wymiary opakowania: 25 x 5.5 x 25 cm

Elementów: 40

Dla dzieci: 3+

 

 

Ten produkt nie ma komentarzy.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: