serce.png Wysyłka zamówień PN-PT do godziny 14.00! serce.png

Gra planszowa szachy - Rycerze / Small Foot Design

Gra planszowa

Ilość

Tylko 1 szt. Pozostało/a

Ostatnie sztuki w magazynie

W kolekcji:

 

Polityka prywatności

 

Szybka wysyłka!

 

Zwroty i reklamacje

Gra planszowa szachy - Rycerze / Small Foot Design

Drewniany zestaw szach, idealny na podróże, składa się z 32 kolorowych lakierowanych pionków i walizki, której powierzchnia służy jako szachownica. 

Która falanga rycerzy zwycięży? Wszystkie figury można bezpieczne przechowywać wewnątrz planszy. Przeciwnicy dysponują zestawami bierek w odmiennych kolorach. W skład każdego z nich wchodzi szesnaście bierek: król, hetman, dwa gońce, dwa skoczki, dwie wieże oraz osiem pionów. Grę w tej wersji rozpoczynają czerwoni, co daje im pewną inicjatywę w początkowej fazie partii. Gracze na zmianę wykonują posunięcia swoimi bierkami zgodnie z zasadami ruchu dla danej bierki i jeśli wejdzie ona na pole zajmowane przez przeciwnika, zbija jego bierkę. Zasadniczo szachy są bardzo proste i łatwe do nauczenia, trudność polega na zdolności przeciwnika do wystawienia Cię na próbę. Dlatego ta gra pomaga rozwiązywać problemy, zwiększa koncentrację, poprawia pamięć i zwiększa IQ.

Cechy produktu:

  • Wymiary: 33 x 33 x 2 cm
  • Dla graczy: 2
  • Materiał: Drewno
  • Waga: 0,58 kg
  • Dla dzieci: 6+

O marce Small Foot Design:

Small Foot Design to zabawki tworzone z pasją już od ponad 20 lat. Ta Niemiecka firma, skupia całą swoją siłę na tworzeniu drewnianych innowacji. Seria  „Small Foot Design” sprzyjają rozwojowi motoryki i kreatywności, oferując przy tym mnóstwo zabawy. Od książeczek i pluszaków dla najmłodszych po domki dla lalek, kulodromy i stoły bilardowe dla starszych. Nasz asortyment zabawek zawiera niemal 2500 pozycji.

Ten produkt nie ma komentarzy.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: