

Powiedz czego szukasz..
Nie znaleziono produktów..
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
Książeczka sensoryczna z serii Dotykam, Poznaję przedstawia zwierzęta z rzeki i jej okolic. Silikonowe formy o różnych fakturach zachęcają do dotykania i odkrywania. Rozwija zmysł dotyku, wzroku, wyobraźnię i ciekawość. Pomaga w nauce kolorów i wzbogaca słownictwo. Kartonowa, 10 stron, twarda oprawa, format 21,5 × 18 cm.
Sprawdź opcje płatności.
Sprawdź koszt oraz czas wysyłki.
Sprawdź jak zwrócić lub zareklamować produkt.
Fantastyczna książeczka dotykowa dla maluszka – na każdej rozkładówce silikonowa forma. Różne kolory i faktury zapewniają niezapomniane wrażenia sensoryczne. Przedstawia wesołe zwierzątka mieszkające w rzece i jej okolicach, a sympatyczne ilustracje i proste zagadki angażują do zabawy. Urocza książeczka dla CIEKAWYCH ŚWIATA malców. Dzięki wypukłym formom o różnych fakturach dziecko może POGŁASKAĆ rzeczne zwierzątka. Z pewnością chętnie sprawdzi, jakie w dotyku są piórka bażanta czy brzuszek żabki.
Dotykam, poznaję to seria dla maluszków składa się z kartonowych książeczek z silikonowymi formami. Umożliwia małym rączkom badanie rozmaitych wypukłości, takich jak: falki, kropelki, kolce czy zyg-zaki. Przedstawia zwierzęta żyjące w parku, na łące, w morzu oraz pojazdy. Zapewnia świetną zabawę i wspomaga integrację sensoryczną.
Producent
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opakowanie nie służy do zabawy.
Zalecany nadzór osoby dorosłej.
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: