serce.png Wysyłka zamówień PN-PT do godziny 14.00! serce.png

Wanienka dla niemowlaka 87x46 cm / Mininor

119,90 zł

Wanienka dla

119,90 zł
Ilość

Tylko 7 szt. Pozostało/a

W magazynie

W kolekcji:

 

Polityka prywatności

 

Szybka wysyłka!

 

Zwroty i reklamacje

Wanienka dla niemowlaka 87x46 cm / Mininor

Wanienka dla maluszka to jeden z ważniejszych elementów z listy wyprawkowej. Jest ona kluczowym elementem który towarzyszy dziecku od narodzin, dlatego ważne jest aby była odpowiednio dobrana. Kąpiel noworodka - zwłaszcza ta pierwsza jest dużym wyzwaniem dla opiekunów, dlatego już od samego początku należy zadbać o wygodę zarówno rodziców jak i maluszka., a także praktyczność i funkcjonalność użytkowania.

  • Wanienka Mininor cechuje się nie tylko zaskakującym designem. Ma zakrzywiony kształt, który sprawia, że wydaje się ona przestronna i wygodna dla dzieci w wieku do czterech lat. Jest wyprofilowana w taki sposób, żeby wspomóc oszczędzanie wody. 
  • W swojej konstrukcji posiada uchwyt, który świetnie sprawdzi się podczas przenoszenia i wylewania wody. Można również wykorzystać go jeżeli chcemy zawiesić wanienkę.
  • Wanna w celu zwiększenia komfortu i wygody została częściowo wykonana z silikonu. W środku znajduje się wygodne miejsce na mydełko. Dzięki swoim wymiarom pasuje idealnie na korzystanie z niej na niewielkiej komodzie.
  • Dodatkowo wanienkę można wyposażyć w profilowaną wkładkę dla niemowlaka.
  • Wymiary wewnętrzne: 68 x 33 cm.
  • Wymiary zewnętrzne: 87 x 46 cm.

W kąpieli niemowlęcia najważniejsze jest bezpieczeństwo. Śliskie dno bardzo przeszkadza w utrzymaniu równowagi w wodzie. Wkładka do wanienki stanowi doskonałe podparcie dla maluszka i zapewnia mu bezpieczeństwo. Dodatkowym atutem jest to, że wkładka pozwala niemowlęciu na obserwowanie otoczenia. Nie powoduje żadnych podrażnień. Zaleca się praktykowanie kąpieli przed snem, gdyż jest ona relaksem dla malucha, ponadto dziecko kładzie się wyciszone i spokojniej zasypia.

Opcjonalnie do wanienki:

Wkładka do wanienki Mininor może być używana od narodzin do ukończenia 5 miesiąca życia, lub dopóki dziecko nie będzie mogło samodzielnie usiąść. Maluch może położyć się na pleckach, a uniesienie między nogami minimalizuje ryzyko zsunięcia się. Wkładka jest nie tylko praktyczna, ale też zapewnia wsparcie Twojemu maluchowi podczas kąpieli. Dzięki niej mycie staje się wygodniejsze, ponieważ nie musisz podtrzymywać dziecka.

Uwaga:

Wkładka do wanienki została zaprojektowana zgodnie z kształtem wanny Mininor, więc jeśli użyjesz go do innych produktów, może stwarzać zagrożenie.

Ostrzeżenie:

Używaj produktu wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej.

Ten produkt nie ma komentarzy.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: