serce.png GRY Planszowe i ruchowe -10% KLIKNIJ TUTAJ - Kod: Ferie2023 serce.png

  • Nowy

Wózek 6-osobowy do żłobka Sixseater Autobrake / Childhome

6 499,00 zł

Wózek 6-osobowy

6 499,00 zł
Ilość
Brak dostępnych produktów!

Produkt dostępny na zamówienie, czas wysyłki 5-7 dni.

 

Polityka prywatności

 

Wysyłka do godziny 14!

 

Zwroty i reklamacje

Wózek 6-osobowy do żłobka Sixseater Autobrake / Childhome

Childhome wózek sześcioosobowy Sixseater NEW Autobrake z rączką z eko skóry, to świetne rozwiązanie dla żłobków i przedszkoli. Dzięki naszemu pojazdowi możesz zabrać na raz nawet szóstkę dzieci na spacer. Zalecany wiek dzieci od 6 miesięcy, waga do 15 kg.

Nowy Sixseater wyposażony jest w dwa osobne hamulce bezpieczeństwa: automatyczny oraz centralny nożny, dzięki czemu spacer jest łatwy i bezpieczny. Naciśnij rączkę wózka w dół aby ruszyć do przodu, gdy puścisz uchwyt, wózek zatrzyma się automatycznie. Wysokość rączki: 107 cm. 

Nowy wózek sześcioosobowy wyposażony jest w stylową rączkę z eko skóry oraz barierkę bezpieczeństwa. Tapicerka wózka wykończona jest odblaskowymi obszyciami aby zwiększyć bezpieczeństwo spacerujących w ciemności. Wózek wyposażony jest w organizer z sześcioma ponumerowanymi kieszonkami, aby z łatwością posegregować rzeczy małych pasażerów. Wózek posiada przednie obrotowe koła, z możliwością pełnej blokady, dzięki czemu jego prowadzenie jest łatwe i płynne. Cztery tylne koła zapewniają dużą stabilność i komfort prowadzenia a automatyczny hamulec gwarantuje bezpieczeństwo podczas jazdy, szczególnie po nierównym terenie. Wózek wyposażony jest również w centralny, nożny hamulec bezpieczeństwa.

Sixseater NEW Autobrake ma sześć osobnych siedzisk, z regulowanymi oparciami i pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa. Każde siedzisko ma swój, odczepiany daszek, chroniący dzieci przed słońcem, deszczem i wiatrem, oraz dwa duże kosze zakupowe, które z łatwością pomieszczą wszystkie najważniejsze rzeczy małych spacerowiczów.

Informacje:

  • Kąt odchylenia przednich i środkowych siedzisk: od 105 do 130 stopni
  • Kąt odchylenia tylnych siedzisk: od 130 do 140 stopni
  • Wymiary przednich siedzisk: oparcie: szerokość 25 cm x wysokość 43 cm – siedzisko: szerokość 28 cm x głębokość 21 cm
  • Rama wózka to solidna, stalowa konstrukcja, trwała i bezpieczna, tapicerka wykonana jest z Tedelonu, materiału odpornego na zabrudzenia i przetarcia.
  • Wózek łatwo się składa, dzięki czemu może być bez problemu przechowywany również w środku budynku.
  • W zestawie znajduje się folia przeciwdeszczowa oraz pokrowiec ochronny.
  • UWAGA: Siedziska Sixseater NEW Autobrake nie mogą być rozłożone całkowicie płasko. Wózek odpowiedni jest zatem tylko dla dzieci, które mogą samodzielnie usiąść oraz do 15 kg.
  • Zalecamy aby zawsze prowadzić Sixseater New Autobrake we dwie osoby, szczególnie na nierównym terenie.

Wymiary rozłożony: 160 x 85 x 107 cm

Wymiary złożony: 60 x 85 x 140 cm

Max. udźwig: 6 x 15 kg (90 kg)

Waga: 45 kg

Kolor: antracyt (szary)

Materiał: stalowa rama i ognioodporna tkanina

 

Ten produkt nie ma komentarzy.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: