serce.png Wysyłka zamówień PN-PT do godziny 14.00! serce.png

Most linowy / Small Foot Design

Most linowy /

Ilość

Tylko 1 szt. Pozostało/a

Ostatnie sztuki w magazynie

W kolekcji:

 

Polityka prywatności

 

Szybka wysyłka!

 

Zwroty i reklamacje

Most linowy / Small Foot Design

Most linowy idealny do mini parku linowego nauczy dzieci zabawy i równowagi! Most idealnie sprawdzi się w ogrodzie pomiędzy dwoma drzewkami lub w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu na placu zabaw. Do mocowania służy 14 metalowych oczek, które znajdują się w komplecie. Dzieci będą mogły ćwiczyć nie tylko swoją siłę, ale również zdolności motoryczne, wyobraźnie i kreatywność, koordynację, równowagę oraz zmysły.

Cechy produktu:

  • Wymiary: 235 x 35 x 75 cm
  • Materiał: Sznurek, tekstylia, metal
  • Waga: 1,6 kg
  • Udźwig: 100 kg
  • Dla dzieci: 3+

Uwaga: Produkt do montażu wymaga własnego wkładu w postaci wytrzymałego pręta lub mocnych lin wytrzymujących do 100 kg. Linę można w ten sposób zamontować między drzewami lub przygotowanymi już słupkami.

O marce Small Foot Design:

Small Foot Design to zabawki tworzone z pasją już od ponad 20 lat. Ta Niemiecka firma, skupia całą swoją siłę na tworzeniu drewnianych innowacji. Seria  „Small Foot Design” sprzyjają rozwojowi motoryki i kreatywności, oferując przy tym mnóstwo zabawy. Od książeczek i pluszaków dla najmłodszych po domki dla lalek, kulodromy i stoły bilardowe dla starszych. Nasz asortyment zabawek zawiera niemal 2500 pozycji.

Ten produkt nie ma komentarzy.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: