

Powiedz czego szukasz..
Nie znaleziono produktów..
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
Sprawdź opcje płatności.
Sprawdź koszt oraz czas wysyłki.
Sprawdź jak zwrócić lub zareklamować produkt.
Innowacyjny smoczek LOVI Mammafeel jest tak bliski piersi mamy jak to możliwe, bo jak najbardziej przypomina kolorem, kształtem i dynamiką pierś. Tak, by dziecko mogło wciąż czuć ciepło i bliskość mamy nawet w momencie ssania jej mleka z butelki. A mama po tym, gdy zajdzie potrzeba nakarmienia butelką, będzie mogła bez przeszkód wrócić do karmienia piersią swojego maluszka.
Dynamiczny smoczek w butelce Mammafeel, nie tylko jak najbardziej odwzorowuje bliskość i naturalne ssanie z piersi, ale jednocześnie nie zaburza odruchu ssania, więc dziecko może swobodnie wrócić do ssania piersi mamy.
Producent Producent: Canpol Sp. z o. o. Adres: Puławska 430 Miasto: 02-884 Warszawa Kraj: Polska E-mail: iod@canpolbabies.com
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: