serce.png Wysyłka zamówień PN-PT do godziny 14.00! serce.png

Grzechotka półkole - Ludwig / Small Foot Design

Grzechotka

Ilość

Tylko 1 szt. Pozostało/a

Ostatnie sztuki w magazynie

W kolekcji:

 

Polityka prywatności

 

Szybka wysyłka!

 

Zwroty i reklamacje

Grzechotka półkole - Ludwig / Small Foot Design

Ta urocza grzechotka jest świetną zabawką na sam początek!

Ciekawskie dzieci mogą z łatwością chwycić półkole wykonane z piaskowanego, wygładzonego drewna i mogą doświadczyć zmysłami poruszające się koraliki. Grzechotka ma oczywiście powłokę odporną na ślinę i można ją łatwo czyścić wilgotnym ręcznikiem. Uroczy motyw Koziołka Ludwiga doskonale uzupełnia tę dziecięcą zabawkę. Oto Ludwig, który robi szczególnie dobre wrażenie jako grzechotka!

Niemiecka organizacja kontrolna TÜV przeprowadziła kontrolę i certyfikację naszych nowych produktów Lotta, Lex i Ludwig i oświadczyła, że są bezpieczne dla dzieci. Dlatego możemy zagwarantować, że nasze produkty są przyjazne dzieciom i wolne od substancji toksycznych.

Cechy produktu:

  • Wymiary: 11 x 6.5 x 2.5 cm
  • Materiał: Drewno
  • Waga: 0,07 kg
  • Dla dzieci: 0m+

O marce Small Foot Design:

Small Foot Design to zabawki tworzone z pasją już od ponad 20 lat. Ta Niemiecka firma, skupia całą swoją siłę na tworzeniu drewnianych innowacji. Seria  „Small Foot Design” sprzyjają rozwojowi motoryki i kreatywności, oferując przy tym mnóstwo zabawy. Od książeczek i pluszaków dla najmłodszych po domki dla lalek, kulodromy i stoły bilardowe dla starszych. Nasz asortyment zabawek zawiera niemal 2500 pozycji.

Ten produkt nie ma komentarzy.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: