serce.png Wysyłka zamówień PN-PT do godziny 14.00! serce.png

  • Brak

Szczotka do butelek / Mininor

19,90 zł

Szczotka do

19,90 zł
Ilość
Brak dostępnych produktów!

Brak

W kolekcji:

 

Polityka prywatności

 

Szybka wysyłka!

 

Zwroty i reklamacje

Szczotka do butelek / Mininor

Wyczyszczenie butelki to nie lada wyzwanie, oczywiście mowa o solidnym czyszczeniu, a nie zwykłym przepłukaniu wodą... :)

Aby ułatwić życie stworzono specjalne szczotki do mycia butelek. Dzięki podłużnemu kształtowi można wsunąć się przez szyjkę i dostać do wnętrza każdej butelki.

Specjalna szczotka zbudowana jest z delikatnego włókna po to, by nie porysować butelki, a zarazem włos jest mocny po to, by dobrze zebrać bród. Nie zaleca się używania szczotek, które nie są przeznaczone do czyszczenia butelek dla maluchów, ponieważ mogą one powodować powstawanie głębokich rys, które będą doskonałym miejscem do gromadzenia się zarazków.

Szczotka do butelek Mininor ma kształt umożliwiający dotarcie do krawędzi dna butelki. Można jej używać do czyszczenia małych butelek, dużych butelek, kubków, filiżanek i innych miejsc, do których trudno się dostać jak np. lejek laktatora. Ma praktyczny ruchomy uchwyt, który ułatwia mycie i sprawia, że nie trzeba przekręcać nadgarstka. Dołączona jest również mała szczotka do czyszczenia mniejszych przedmiotów.

Materiały:

Pędzel do włosów: nylon

Uchwyt: polipropylen (PP)

Wał: stal nierdzewna

Ten produkt nie ma komentarzy.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: