serce.png Wysyłka zamówień PN-PT do godziny 14.00! serce.png

Zestaw zapasowej słomki + szczoteczka do bidonu / Mininor

21,90 zł

Zestaw

21,90 zł
Ilość

Tylko 20 szt. Pozostało/a

W magazynie

W kolekcji:

 

Polityka prywatności

 

Szybka wysyłka!

 

Zwroty i reklamacje

Zestaw zapasowej słomki + szczoteczka do bidonu / Mininor

Nasza słomka do bidonu Mininor ma unikalny zawór wewnątrz ustnika, która zapewnia łatwe picie i gwarantuje, że z butelki nic nie wycieka po jej przechyleniu. Jeśli chcesz wymienić słomkę ostrożnie złap za silikonowy kołnierz w słomce i mocno pociągnij, aby silikonowy kołnierz przeszedł przez otwór w pokrywce. Następnie delikatnie zdejmij ciężarek i przymocuj go do zapasowej słomki, a słomkę umieść w bidonie.

Jak czyścić słomkę:

Szczoteczka czyszcząca jest przeznaczona do czyszczenia wewnętrznej części słomki. Włóż szczotkę do czyszczenia od strony podstawy i delikatnie wepchnij ją do środka. Delikatnie pociągnij w dół, aby przesunąć szczoteczkę po całej długości słomki, powtórz czynność używając dodatkowo ciepłej wody (UWAGA: nie wyparzać) z odrobiną bezpiecznego dla dzieci płynu. Słomki wykonane są z silikonu i można je bezpiecznie myć w zmywarce.

Słomka jest dedykowana do mniejszego bidonu 220 ml, ale pasuje również do większego bidonu 330 ml choć jest wyraźnie krótsza, nie przeszkadza to w normalnym użytkowaniu z butelki.

Słomki są wolne od BPA i PVC.

Ten produkt nie ma komentarzy.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: