serce.png Wysyłka zamówień PN-PT do godziny 14.00! serce.png

Silikonowy smoczek do butelki 2 szt. 3m+ / Mininor

19,90 zł

Silikonowy

19,90 zł
Ilość

Tylko 52 szt. Pozostało/a

W magazynie

W kolekcji:

 

Polityka prywatności

 

Szybka wysyłka!

 

Zwroty i reklamacje

W życiu każdego dziecka nadchodzi taki moment, kiedy przestawia się z piersi na butelkę albo korzysta z obu opcji. Kupując smoczek do butelki należy skupić się na tym z jakiego materiału został wykonany (silikon, lateks) oraz z której wersji maluch będzie chętniej korzystał. Istotne znaczenie ma kształt smoczka oraz ilość dziurek przepływowych - powinno być to dostosowane do wieku.

Miękki silikonowy smoczek z antykolkowym zaworem, który pozwala dziecku korzystać z jego naturalnej techniki ssania. Podany wiek ma charakter orientacyjny. Dzieci w tym samym wieku mogą mieć różne potrzeby. Wybierz odpowiedni smoczek, aby posiłek trwał od 10 do 15 minut.

Smoczek pasuje do butelek Mininor oraz Neno.

Smoczki Mininor są dostępne w 5 różnych rozmiarach: 0m+, 3m+, 6m+, 9m+ oraz 9mx do kaszki. Określenie wieku na smoczku do butelek ma charakter orientacyjny. Dodatkowo dostępny jest również miękki ustnik zmieniający butelkę w kubek niekapek.

Zalecenie:

  • Oczyść smoczek łagodnym detergentem i dokładnie spłucz. Sterylizuj we wrzącej wodzie przez kilka minut lub sterylizuj parą w sterylizatorze parowym do tego przeznaczonym.
  • Sprawdź smoczek przed każdym użyciem - jeśli ma pęknięcia lub inne uszkodzenia, należy go wyrzucić.
Ten produkt nie ma komentarzy.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: